V jeden krásny dátum 11.11.2017, čo bola v kalendári sobota, sme sa fanúšikovia Dobrej noviny stretli, ako zvyčajne pred vypuknutím predkoledníckych príprav na ZŠ Sv. Dominika Sávia vo Zvolene. Niekto si povie, že za 3 hodinky programu toho musíme stihnúť až-až..my sme toho však stihli až-až-až a ešte aj výborný čajík, kávičku, keksíky a čokoládových snehuliačikov 😉 Chcela by som týmto príspevkom vyvrátiť fámu o tom, že stretnutie Zodpovedných osôb za DN je „len“ o prebratí materiálu na koledovanie, ktorý Vám vlastne zo strediska aj tak pošlú poštou. Stretnutie je hlavne o spoločnej podpore a spoznaní sa medzi jednotlivými farnosťami, odovzdaní si cenných rád, vysvetlenia si práce s materiálmi (vrátanie vyskúšania si niektorej aktivitky) a v našom (tohtoročnom) prípade aj o naplánovaní koledovania u pána prezidenta. Tentokrát sme boli spolu s inými diecézami poverení aj my a reprezentovať nás 1.1.2018 pôjdu koledníci z farnosti Prievidza – Piaristi.

Ako motivačnú foto som sa rozhodla prihodiť jednu z pred pár rokov. Stretnutie vtedy organizovala členka DN-komisie Anička Gímešová, ktorá pôsobila aj ako dobrovoľníčka v jednom z projektov DN. Budúci rok však už chce, kvôli iným povinnostiam, prenechať členstvo niekomu z vás. Preto by som ukončila tento siahodlhý text malou výzvou Ak máte chuť (čas sa vždy nájde) pozrieť sa hlbšie pod kožu DN, zažiť skvelé spoločenstvo DN-komisie a možno v marci neobetovať len 2, ale ako člen DN-komisie až 3% svojich daní, neváhajte a dajte nám o sebe vedieť.

Alžbeta

 

image

About the author

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /nfsmnt/hosting1_2/b/8/b88c75f1-7db8-43c4-ae1a-a2654e09afc0/erko.sk/sub/bbrv/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399
Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit