Kurz Začíname – Minikurz sa konal v Močiari 21.-23.10.2016 pre 16 účastníkov.

Stretli sme sa na železničnej stanici vo Zvolene odkiaľ sme sa autom presunuli na Močiar. Ostatných účastníkov priviezli rodičia.
Po večeri sme sa stretli v spoločenskej miestnosti, kde sme si zahrali niekoľko zoznamovačiek a po nich vysvetlili pravidlá fungovania. Večer sme zakončili spoločnou modlitbou za kurz.
V sobotu sme sa po raňajkách venovali témam:
Kto je animátor a Poznávam sa a dozrievam.
Pred obedom sme mali sv. omšu.
Po obednej prestávke, ktorú sme využili na prechádzku v prírode sme sa opäť venovali prednáškam O spolupráci a Ako namixovať super stretko.
Po večeri patril čas zábave, kde sme si zahrali hru Milujem Slovensko alias milujem eRko a spoločne sme si posedeli pri vzájomnom zdieľaní.
Na záver dňa bola spoločná modlitba.
Nedeľa začala spoločnou modlitbou a raňajkami.
V prednáškovej časti sme si predstavili eRko, ponuky eRka a program eRka pre tento rok pod mottom: „Viac radosti“.
Urobili sme si spätnú väzbu a zakončili sme to slávnostnou sv. omšou, pri ktorej sme účastníkom odovzdali sviecu, aby svetlo, ktoré sa tu v nich zapálilo, odniesli si so sebou aj do svojich farnosti i života.
Nasledovalo už len upratovanie chaty, balenie a obed, ktorý nám opäť ako aj deň predtým doviezli zo seminára.

Podujatie finančne podporila:

NVS-logo2x

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /nfsmnt/hosting1_2/b/8/b88c75f1-7db8-43c4-ae1a-a2654e09afc0/erko.sk/sub/bbrv/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399
Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit